Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

Najžešći narodnjački stihovi!

+16
☆Star☆
◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Cofy
Miss Shameless
RasoN
DanceJoca
Ana Marija
_St0rm_
<3 Life
~Brancica~
<>
^MaLa NeNa^
^Samara Morgan^
Jelena
::Turbo folk hater::
boogeyman
20 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Thu Aug 27, 2009 5:16 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

tu si u pravu

52Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Tue Sep 08, 2009 5:46 pm

REBELDE girl

REBELDE girl
Member
Member

Evo ova sam nasla na nekom sajtu,pa i vama da postavim da se malo smejete!!


Jedva cekam da sa'ranim majku pa u kucu da dovedem Rajku!
Varao me dragi, nek je zdrav i ziv, kad ga zene vole nije, nije kriv!
Najbolji si, najbolji od svih faca slavnih, ti vozis Ferari u gradu si glavni!
Moja mala nosi suknju mini, ispod mini napisala skini, moja mala nosi suknju maksi ispod maksi napisala taksi!
Igra kolo, a u kolu Duda, od radosti tresu mi se kosti!
Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako, ja sam rodjen naopako!
Sto na kafu zoves mene kada nemas samlevene!
Nemoj da places na mom kucnom pragu, da mi nova vrata ne povuku vlagu!
Pijem vino i rakiju vrucu i ne mislim na njivu i kucu. Sta ce meni vencanje i zena kad sa tudjom zivim bez problema?
Caki, Caki, Cale kupi mi sandale, samo pazi Cale da ne budu male!
Kraj kazana svako vece gledam kad se sljiva pece! Gradiram ljuto pice, pa ga punim u burice!
Kazi mala svoje muke, cica ima zlatne ruke! Nece cica tu da srlja, hoce samo da podrlja!
Moja mala nema prednji zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!
Ti ode na zeleno, ja osta na crveno rastavi nas semafor!
Hop mala bosonoga, kako zivis bez onoga, kako zivis bez onoga lole garavoga.
Sladak secer,hladna voda, hajde mala dok je zgoda, ajde mala dok je zgoda ljubav da se proba
Plitak potok, a voda duboka...!!!
Majka Muju sisala na struju, kuka Mujo zbog varoskih cura, u modi je dugacka frizura.
Pozn'o bih te medju ruza trista, ali nije svaka ruza ista!
...neces cak ni pasulj da mi skuvas, a kamoli decu da mi cuvas!
Koka kola, Malboro, Suzuki, diskoteke, gitare, buzuki, to je zivot, to nije reklama, nikom nije lepse nego nama!
Mala zena od velike sladja, mala zena u srce pogadja, mala zena lepa kao slika, telo malo a dusa velika!
Zec voli kupus, kupus voli rosu, a ja moju malu i garavu i bosu!
Crna il' plava, crna il' plava, ej kad bih znao koja je prava. Obe il' nista, obe il' nista, obe il' nista idem do kraja!
Aj koliko je tu u kolu cura, najlepsa je kumina frizura.
Drum dugacak, kola trula, mala moja jesi l' cula. Jesi l' cula ej garava ja ne vozim za badava!
Ej da su suze srebrni novcici, palatu do neba mogla bih podici!
Zar ja mala da idem po sudu, i da slusam neciju presudu, da me tamo pita cika strani oces cerko il' tati il' mami.
Moja mala lutkica, tvrdi da je devica, kaze pre vencanja nema milovanja. Devo, devo device, prelepa lepotice, nemoj sa mnom da se svadjas, bolje decu da mi radjas.
Sve, sve, sve, mozes da mi das, al' ja necu stobom jer si mafijas!
Da zavolis mene ti nije bilo sile, 1:1000 sanse su mi bile!
Opasan je jez kad ga neko takne, izbo' je Snezu ne moze da makne! Broji bodlje Sneza pored starog plota, secace se jeza celoga zivota!
Prvo pa musko nek se zove Dusko, kolo veze sitno ime nije bitno!
Hej, hej, konobaru donesi mi stok, hocu da se napijem da zaigram rok!
Ej mesece pobratime samo nocas isprati me, popio sam koju vise, sokaci se ukrstise, dok pronadjem onaj pravi, vec ce zora da zaplavi!
Uvek svratim na po jednu, ali imam dusu zeljnu, potego sam nocas dobro, pomozi mi stari pobro!

53Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Wed Sep 09, 2009 3:47 pm

<<RockPrincess>>

<<RockPrincess>>
Member
Member

niis@m sve pr0chiit@l@ @lii siigurn0 su svii stiih0vii "extr@"

54Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Wed Sep 09, 2009 5:25 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

nisam ni ja... Na pocetku sam se zabezeknula

55Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Sat Sep 12, 2009 9:20 am

REBELDE girl

REBELDE girl
Member
Member

Hahaha...jadnici....
Stihovi su im bas "extra"!

56Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Sat Sep 12, 2009 9:23 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

ma do jaja.... 4567

57Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Mon Sep 14, 2009 9:52 pm

REBELDE girl

REBELDE girl
Member
Member

xaxaxaxa...da,prosto da ih zapevas!

58Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Mon Sep 14, 2009 10:45 pm

*StReEt_DaNcEr*

*StReEt_DaNcEr*
New member
New member

::Turbo folk hater:: wrote:ma do jaja.... 4567

59Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Fri Sep 18, 2009 1:53 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

loool xaxaxa

60Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Sat Sep 19, 2009 9:56 am

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

Hej, hej, konobaru donesi mi stok, hocu da se napijem da zaigram rok!

xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

61Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Sat Sep 19, 2009 10:09 am

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT wrote:Hej, hej, konobaru donesi mi stok, hocu da se napijem da zaigram rok!

Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 866449

UAAA..... Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 614581

https://folkdown.forumsr.com

62Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Sat Sep 26, 2009 2:00 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

otvori mi svija vrata ja sam covek koji kuca..

hahhahaah Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 904577 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 332522 Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 614581

https://folkdown.forumsr.com

63Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Sat Sep 26, 2009 3:01 pm

...keY rock...

...keY rock...
New member
New member

xaxaxaxxaxxax.....qq looooooooool

64Najžešći narodnjački stihovi! - Page 3 Empty Re: Najžešći narodnjački stihovi! Sat Sep 26, 2009 3:08 pm

^Samara Morgan^

^Samara Morgan^
Member
Member

Koliki kreteni moraju biti ti "pevaci" da pristanu da pevaju takve nebuloze... 4567

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum