Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

Komentarisite lapsuse...

+8
◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
::Turbo folk hater::
RasoN
Mrs. Black
_St0rm_
^Samara Morgan^
<3 Life
boogeyman
12 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Thu Sep 03, 2009 4:47 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

hehe moja majka obo narodnjake, tata riblju corbu, sestra pop, brat (2 god) mali metalac Very Happy

edited: da ne spamujemo ubacite koji lapsus u post Very Happy

Mina - "Mlada sam i bio bi greh da sam sama"

na sta je mislila.. po meni nije nesto.. o5 silikon



Last edited by boogeyman on Thu Sep 03, 2009 6:10 pm; edited 1 time in total

https://folkdown.forumsr.com

27Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Thu Sep 03, 2009 5:43 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

ljudi no spam XDD

28Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Tue Sep 08, 2009 10:25 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

Komentarisite lapsuse... - Page 2 174432 Slusajte ovo

cura je pitala JK koliko je pukla (koliko je para bacila na plasticne operacije)?
jk odgovara: Odkud ona zna da su u pitanju "PLASTICNE OPERACIJE" ja sam radila samo 1... Ja to prihvatam kao kompliment, ljudi vide da sam dobra riba, da imam lepu guzu... pa misle da su silikoni...

ima jos ovakvih

qq koja q*va



i rekla je jos da je precrtala sve cure na balkanu po lepoti... "NEMA MI RAVNE"

Fu*sa

https://folkdown.forumsr.com

29Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Wed Sep 09, 2009 1:33 pm

Sakilovemusic

Sakilovemusic
New member
New member

boogeyman wrote:Komentarisite lapsuse... - Page 2 174432 Slusajte ovo

cura je pitala JK koliko je pukla (koliko je para bacila na plasticne operacije)?
jk odgovara: Odkud ona zna da su u pitanju "PLASTICNE OPERACIJE" ja sam radila samo 1... Ja to prihvatam kao kompliment, ljudi vide da sam dobra riba, da imam lepu guzu... pa misle da su silikoni...

ima jos ovakvih

qq koja q*va



i rekla je jos da je precrtala sve cure na balkanu po lepoti... "NEMA MI RAVNE"

Fu*sa
Ona je lepa kao kanta za djubre,pre bi joj pljunula u facu nego da pricam sa njom loool ona lepa....... axaxaxa xxx 123 omg klhvcx

30Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sat Sep 26, 2009 11:54 am

_NikA_

_NikA_
New member
New member

Hahaha, Jelena Karleusa je u jednoj emisiji rekla da sebe smatra zvezdom kakve su Madona i Britney...Jeste, kako da ne, ONA je zvezda... Mad
Tako me nervira...Ili kad kaze kako ima visoko misljenje o sebi...
A, tek ona Ksenija...Juuu!!! Zadavila bih je!!!!!! Mad Mad
Jednom kad je bila u onoj emisiji, Vi pitate, se zove, valjda, i ja kao, ajde da gledam, mozda nesto izvali, pa da se smejem...ali nisam mogla da izdrzim do kraja emisija, morala sam da iskljucim tv... Laughing
A, tu se bas videlo kako mrzi JK...Hahaha, pa ljubomorna....JK joj je veeelika konkurencija...
Njih dve kao da se takmice koja ce ispasti veca ku*va....

31Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sat Sep 26, 2009 12:02 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

MA sta reci q*rve su to Komentarisite lapsuse... - Page 2 212734

https://folkdown.forumsr.com

32Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sat Sep 26, 2009 12:05 pm

^Samara Morgan^

^Samara Morgan^
Member
Member

boogeyman wrote:MA sta reci q*rve su to Komentarisite lapsuse... - Page 2 212734
i agree

33Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Tue Oct 06, 2009 7:06 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

nije to tako jaka rijec za njih

34Komentarisite lapsuse... - Page 2 Empty Re: Komentarisite lapsuse... Wed Oct 07, 2009 1:03 pm

Sakilovemusic

Sakilovemusic
New member
New member

da....za njih ne postoji odgowarajuca rec......... 123

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum