Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!

Join the forum, it's quick and easy

Da bi bili u mogucnosti da vidite ostatak foruma morate se registrovati!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.


You are not connected. Please login or register

Komentarisite lapsuse...

+8
◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
::Turbo folk hater::
RasoN
Mrs. Black
_St0rm_
^Samara Morgan^
<3 Life
boogeyman
12 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Komentarisite lapsuse... Empty Komentarisite lapsuse... Mon Jul 06, 2009 11:24 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

ovdje mozete koment. lapsuse iz predhodne teme... ako ocete samo ih copy paste..

https://folkdown.forumsr.com

2Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Tue Jul 07, 2009 1:48 pm

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

pa no comment...diwim se njihowoj pameti...

3Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Tue Jul 07, 2009 1:54 pm

boogeyman

boogeyman
Admin
Admin

i agree you rock axaxaxa

https://folkdown.forumsr.com

4Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Mon Jul 13, 2009 6:12 pm

^Samara Morgan^

^Samara Morgan^
Member
Member

Gospode kakvih budala sve ima... Koliki debil neko mora biti da izjavi da se oseca eventualno... Kako imamo inteligentne estradne "umetnike" to je strasno... Zalim ovu nasu estradu...

5Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Mon Jul 13, 2009 7:45 pm

<3 Life

<3 Life
Admin
Admin

Welcome to club...hh...

6Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Thu Jul 16, 2009 5:00 pm

_St0rm_

_St0rm_
Member
Member

uuu kako pametne izjave! axaxaxa axaxaxa axaxaxa

http://evanescencefans.forumotion.net/users/11/33/71/smiles/3717

7Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Fri Jul 17, 2009 12:06 pm

Mrs. Black

Mrs. Black
Member
Member

_St0rm_ wrote:uuu kako pametne izjave! axaxaxa axaxaxa axaxaxa
Jako pametne ^^
Ti ljudi nisu cisti,a ovaj iz Djoganija je najveca seljacina...x(

8Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sat Jul 25, 2009 11:55 pm

RasoN

RasoN
Admin
Admin

meni ono nije cudno jer ja sam znao da su oni debili cim sam cuo turbofolk.to je za seljake

9Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sun Jul 26, 2009 1:06 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

Oni su budale, a jos vece su oni koji ih slusaju... Textovi su im odvratni


Jelena Karleuša (pevačica): “Šoping mi je odavno postao zanimljiviji od seksa!!!”

axaxaxa pa kako duso moja kad ti je polni organ najlepsi adut ?

edit srce moe mawo Very Happy

10Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sat Aug 08, 2009 11:01 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

glupaca -___-
Vanja ne pisi duple postove baaaa

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

11Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sat Aug 08, 2009 11:05 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

baa... dupli post ti se racuna u 24h 354

12Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sat Aug 08, 2009 11:15 pm

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

juuu... to nesto novo xD

E meni je najjace ovo kad su pitali ovog Djoganija kakvu piju kafu ili tako nesto xD

I on kaze: "Sladza cepa gorchu, a ja cepam sladzu" xaxaxaxaxaxaxaxa

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

13Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Mon Aug 17, 2009 10:57 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

kako su glupi Shocked ali dbr nije ni cudo za njih oni stwarno nikad ne trebaju otwarati usta XDXD

14Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Tue Aug 18, 2009 1:03 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

LOL, slazem se...

15Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Wed Aug 26, 2009 1:44 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

jelena karleusa: ja sam dugogodisnja trudnica koja lijepo izgleda pa msm stvarno

16Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Wed Aug 26, 2009 4:04 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

hahah... lepo??? Njoj stvarno neko treba da kaze istinu

17Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Wed Aug 26, 2009 4:08 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

ma rekli su joj nego joj ne staje u mozak ako ga ima

18Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Wed Aug 26, 2009 4:10 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

ko joj je rekao?

19Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Wed Aug 26, 2009 4:13 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

pa prije se svadjala sa piggy-sekom XDD

20Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Sun Aug 30, 2009 9:06 pm

Sakilovemusic

Sakilovemusic
New member
New member

Nasi izwodjaci su strawa i uzas bravvo Glupi su ko ku**c 451521

21Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Mon Aug 31, 2009 11:28 am

~*MIMA*~

~*MIMA*~
New member
New member

Ma bula zive xDD

22Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Mon Aug 31, 2009 3:12 pm

☆Star☆

☆Star☆
Member
Member

ja ne znm brte kako to smisljaju XDD

23Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Mon Aug 31, 2009 8:26 pm

Sakilovemusic

Sakilovemusic
New member
New member

Swaki dan se pojawljuje neko nowi i samo cujes "Crweni BMW ceka me" i slicne gluposti,a ja se skroz razbesnim kad cujem on/a je mega poznat/a i to je ******* ******* i stawe necije ime i onda taj neko dodje i kaze kao mali/mala sam woleo/a muziku i onda sam odlucio/a ako imam talenat sto ne bi pewao/la,i ewo me,a woditelji dobro je sto imamo tako dobrog/dobru pewaca/pewacicu.Ja skroz pokipim swadjalica swadjalica klhvcx klhvcx klhvcx ,a moja braca obozawaju owo nase sto ne mogu da kazem muziku jer kalja rec,pa mi stalno pricaju kako je Kaya talentowana i da treba da slusam tu muziku,a ja da popizdim omg

24Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Thu Sep 03, 2009 12:20 am

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT

◎●♧BeTTy♧●◎ 6 PaCk Add!cT
Member
Member

lolz meni tako cela porodica xD

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

25Komentarisite lapsuse... Empty Re: Komentarisite lapsuse... Thu Sep 03, 2009 4:03 pm

::Turbo folk hater::

::Turbo folk hater::
Admin
Admin

Ja sam onda srecnica... I brat i cale mi slusaju rock i metal. I nzm kako neko moze da smisli takve nebuloze

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum